Vader-zoon avond bij de Welpen Mowgli

Op donderdag 25 oktober was er een hele bijzondere opkomst voor de Welpen Mowgli, zij mochten namelijk allemaal hun papa meenemen! Het stafteam wilde namelijk eens aan alle papa’s laten zien waarom de Welpen Scouting zo leuk vinden. En dat is wel heel goed gelukt deze avond! Na het afleggen van de belofte mochten de Welpen bij hun vader de das omhangen en waren ze geïnstalleerd. Meteen daarna startte de quiz. De Welpen moesten raden of hun papa het antwoord wist of niet. Als ze dachten dat hun papa het antwoord wist, moest hij ook antwoord geven. Na de quiz was het tijd voor actie! Tijdens het spel Ballontrappertje waren de Welpen met hun vaders aan elkaar verbonden en was het de bedoeling dat ze zo lang mogelijk in het spel bleven zonder dat de ballon kapot gaat. Als allebei de ballonnen kapot waren, moest het duo op de bank gaan zitten. Ook speelden we nog Spijkerpoepen en Sinaasappelkus. Het finalespel was Tafelvoetbal waarbij de teams heel fanatiek bij de tegenstanders probeerden te scoren. Om 20.15 uur was het tijd voor de prijsuitreiking. Jovanni en zijn vader kregen de gouden medaille!! Ten slotte was er nog een korte informatieve presentatie met een vragenronde waar ook de moeders voor waren uitgenodigd. Het stafteam van de Mowgli’s kijkt met heel veel plezier terug op deze zeer geslaagde avond, we denken de Welpen en hun papa’s ook! Klik voor de foto’s van deze avond op Vader-zoon avond Welpen Mowgli.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief met het laatste groepsnieuws

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube