Feestavond voor alle bestuurs- en stafleden

Zoals gebruikelijk start het nieuwe Scoutingseizoen met een feestavond voor alle bestuursleden en stafleden. Elk jaar wordt iets anders georganiseerd en dit jaar hebben we het eens op grotere hoogte gezocht. We zijn namelijk gaan klimmen in de Kletterhalle Tivoli in Aken. Op bijna de warmste dag van de eeuw hingen we in de touwen en probeerden we onze eigen records te verbreken. Bij een groot aantal personen is dit zeker gelukt!! Bij terugkomst in het scoutinggebouw hebben we eerst lekker een hapje gegeten voordat we overgingen tot het officiële gedeelte. Hier werden 3 personen in het zonnetje gezet. Van Evelien moesten we helaas afscheid nemen als Beverstaflid. Zowel aan René als Harry werd een lustrumteken en een certificaat uitgereikt samen met een mooie speech voor hun langdurig lidmaatschap bij Scouting Meerssen. René ontvangt zijn lustrumteken voor zijn 5-jarig jubileum staflid en Harry zelfs voor zijn 25-jarig jubileum staflid! Tot in de late uurtjes werd er genoten van deze gezellige, leuke en vooral warme feestavond!

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief met het laatste groepsnieuws

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube