De Sint komt op huisbezoek

Nu Sint Nicolaas bezig is met de voorbereiding van zijn lange reis vanuit Spanje naar Nederland is een bericht van de Sint ontvangen dat hij dit jaar weer op bezoek wil komen bij al die lieve kinderen in Nederland. Bijzonder wil hij de kinderen in Meerssen en omgeving vereren met een bezoekje. De Sint wil niet alleen op bezoek komen bij de kinderen thuis, maar komt ook graag bij verenigingen, bedrijven of waar dan ook, om een leuk feest met de kinderen te vieren. Om de bezoekjes goed te regelen en er zeker van te zijn dat geen enkel kind wordt overgeslagen heeft de Sint ervoor gezorgd dat zijn afspraken worden geregeld door Scouting Meerssen. Via onze vereniging kan een afspraak met de Goedheiligman en zijn knechten worden geregeld. Voor een bezoekje thuis of bij Opa/Oma, vereniging, bedrijf of waar dan ook kan contact worden opgenomen met Dhr Akkermans, telefoon: 06 54397820. Zij zorgt er dan voor dat de afspraken worden opgenomen in de agenda van de Sint. Om de organisatiekosten te dekken wordt per half uur bezoek een bedrag gevraagd van € 37,50.

Wees er snel bij want de agenda van de Sint wordt al snel gevuld!

Aanmelden nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief met het laatste groepsnieuws

Zoek wolk

Volg ons op Facebook
Volg ons op Youtube